Venuj pozornosť svojej pokožke

Po zime, ktorá je kvôli nízkym teplotám, snehu a vetru náročným obdobím pre naše telo, je dobré venovať zvýšenú pozornosť starostlivosti o pokožku. Pomôcť nám s tým môže kávový peeling MARK scrub.

pr mark1000x550

Účinky a zloženie

Ide o peeling vyrobený na Slovensku z čisto prírodných ingrediencií. Jeho hlavnou zložkou je káva Robusta. Okrem toho obsahuje mandľový olej, kokosový olej, hnedý cukor, morskú soľ a vitamín E. Všetky tieto ingrediencie vytvárajú neopakovateľnú kombináciu, ktorá účinne bojuje proti nedokonalostiam pokožky akými sú celulitída, strie alebo suchá pokožka. Navyše pokožku hydratuje, zbaví ju odumretých čiastočiek a nečistôt, stimuluje jej prekrvenie a zároveň ju vyživuje. Prispeje tiež k tomu, že sa pleť zbaví toxínov a bude hebká a jemná.

Kávový peeling MARK scrub je vyrábaný v piatich variantoch: original (káva), čokoláda, kokos, pepermint a citrus. Ak ste milovníkom kávy (alebo aspoň jej vône) a vyskúšate jeden z peelingov v ponuke MARK scrub, určite budete chcieť vyskúšať aj tie ostatné. :-)

Použitie

Starostlivosť o pokožku v podaní kávového peelingu MARK scrub je jednoduchá a veľmi príjemná. Vo vani alebo v sprche naneste na svoju vlhkú pokožku peeling, jemne ho vmasírujte a nechajte pôsobiť 3 až 5 minút. Potom pokožku opäť osprchujte.

Ak sa pred aj po scrubovaní osprchujete teplou vodou, póry vašej pokožky sa rozšíria a tak sa vo väčšej miere prejavia účinky scrubu – vaša pokožka bude krásne hydratovaná a jemná. Navyše, niekoľko hodín po použití kávového peelingu MARK scrub bude voňavá nielen vaša pokožka, ale aj celá kúpeľňa. To, že ste sa scrubovali, tak doma pred nikým neutajíte. :-)

Citlivá tvár

MARK scrub môžete použiť nielen na telo, ale aj na tvár. Ak je pokožka vašej tváre citlivá alebo problematická, vhodné je použiť MARK face scrub, ktorý je určený práve na tvár. Okrem tradičných ingrediencií obsahuje aj jojobový, grapefrutiový, avokádový a tea tree olej.

Kombinácia jojobového, grapefruitového a tea tree oleja pleť ošetruje a regeneruje, má blahodárny účinok na problematickú pleť a pôsobí hojivo a to aj pri aknóznej pleti.

Avokádový olej pleť osviežuje, obnovuje jej elasticitu a má výrazné regeneračné a hydratačné účinky.

Starostlivosť o pokožku nebola nikdy taká zábavná a voňavá ako teraz. :-)

Viac informácií nájdete na www.markscrub.com, recenzie a fotky na Facebooku a Instagrame.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.