Dokáže toto aj váš make-up?

Ikonický Make-up Cover patrí k najúspešnejším make-upom v Európe, Ázii, USA aj v arabských krajinách. Jeho doslova multifunkčné vlastnosti si už päť desaťročí pochvaľujú nielen bežné ženy, ale aj profesionálni vizážisti na celom svete.

dermacol 110117

Viete, čo všetko toto “rodinné striebro” značky Dermacol dokáže?

Vytvoriť perfektné a dlhotrvácne líčenie
Dermacol Cover Make-up môžete použiť na celú tvár a docieliť tak perfektný vzhľad pleti, ktorý vydrží po celý deň. Vysoký UV filter s OF 30 chráni pred negatívnym slnečným žiarením, takže ho pokojne môžete používať aj v lete. Nájsť odtieň, ktorý bude svedčiť vašej pokožke, nebude problém, v ponuke je až 13 rôznych odtieňov.

Extra tip: Zloženie s 50 %-ným podielom pigmentov pomôže v prípade potreby dosiahnuť zosvetlenie pleti až o dva odtiene, kvôli čomu je Cover Make-up vyhľadávaným artiklom napríklad v arabských krajinách.

Zamaskovať nedostatky
Trápia vás vyrážky, jazvičky po akné alebo nevzhľadné tmavé kruhy pod očami? Dermacol Cover Make-up vďaka svojej extrémne krycej schopnosti prekryje aj skutočne tmavé miesta a zjednotí odtieň pleti. Navyše, na rozdiel od bežných korektorov Cover Make-up pleť nevysušuje.

Extra tip: Ak máte okrem kruhov pod očami tmavšie aj očné okolie, prípadne začervenané viečka, pred nanášaním očných tieňov najskôr pomocou Cover make-upu zjednoťte farbu viečka s pleťou, inak budú oči pôsobiť uplakane a očné tiene nevyniknú. Make up treba na očných viečkach dobre zapudrovať, zvýšite tak trvácnosť očných tieňov.

Kontúrovať línie tváre
Kontúrovanie patrí k obľúbeným technikám profesionálnych vizážistov, s dvomi odtieňmi Cover Make-upu ho však hravo zvládnete aj doma. Tmavší odtieň (napríklad 222, 223 alebo 224) aplikujte na miesta, ktoré potrebujete potlačiť – pod lícne kosti, na bočné strany nosa, sánku alebo krk – a svetlé odtiene (207, 208 alebo 210) použite na miesta, ktoré chcete naopak zvýrazniť. Väčšinou je to oblasť pod očami, stred nosa, čela a brady či kútiky úst.

Extra tip: Dermacol pri príležitosti svojho 50. výročia uviedol na trh aj limitovanú edíciu paletiek s piatimi najpredávanejšími minibaleniami Cover Make-upu. Určite si medzi nimi vyberiete vhodné odtiene aj vy – či už na celú tvár, prekrytie nedostatkov alebo kontúrovanie. Set of Dermacol Cover Make-up, 19,19 eur

Prekryť tetovanie
Máte na tele tetovanie, ktoré potrebujete prekryť napríklad pri významnejšej spoločenskej príležitosti? Siahnite po odtieni, ktorý splynie s vašou pokožkou a smelo vyrazte. Vysoká krycia schopnosť a vodoodolná textúra Cover Make-upu sú zárukou, že si nikto nič nevšimne.

Nahradiť BB krém
Chcete si oddýchnuť od líčenia a pre bežnú úpravu vám postačí len jemne zjednotiť odtieň pleti? Zmiešajte na chrbte ruky obľúbený odtieň Cover Make-upu s denným krémom – napr. Dermacol Hyaluron Therapy – a vytvorte si vlastný BB krém. Pokožka získa jednotný tón, ochranný UV faktor a vďaka kyseline hyalurónovej obsiahnutej v kréme aj potrebnú dávku hydratácie.

Výsledné líčenie pleti docielil vizážista značky Dermacol, Tomáš Vida pomocou troch odtieňov Cover Make-upu. Číslo 221 pre zjednotenie pleti a 208 na prekrytie nedostatkov. Rovnaký odtieň použil pri kontúrovaní tváre, pričom použil aj tmavší, číslo 223.

Vedeli ste, že...
... československý Dermacol Cover Make-up dobyl aj filmové štúdiá v Hollywoode? Za svoje objavenie vďačí švajčiarskemu producentovi, ktorý spolu s manželkou v roku 1969 navštívil počas exkurzie v Barrandove aj Dermacol. Tam im hlavná kozmetička Olga Knoblochová predviedla, ako dokáže prekryť tzv. starecké škvrny, ktoré už obaja vo svojom pokročilom veku mali. Na cestu im pribalila aj dve kompletné sady make-upov a už o niekoľko týždňov prišla správa, že o licenciu na receptúru Cover Make-upu majú záujem aj v Hollywoode. Ešte v tom istom roku začali maskéri filmových hviezd s krycím make-upom Dermacol aj pracovať.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.