Kozmetika Endor na Slovensku!

Už aj Slovensko patrí medzi krajiny, kde je pre ženy k dispozícii technologicky unikátna španielska lekárska kozmetika ENDOR®. Jej jedinečnosť spočíva v obsahu aktívnych nanočastíc zlata a oligomérov kyseliny hyalurónovej.

Radu vyvinul Lekársky inštitút v Barcelone (Centrum Médico de Teknon) po 9 rokoch výskumu, ktorý sa špecializuje na výskum nanotechnológií v medicíne. Hlavnú účinnú látku vo všetkých kozmetických prípravkoch predstavujú molekuly zlata – tzv. nanočastice, ktoré sú obalené oligomérami kyseliny hyalurónovej. Tie navyšujú vlastnú prirodzenú produkciu troch najdôležitejších látok pre mladistvý vzhľad – kyseliny hyalurónovej, kolagénu a elastínu. V rámci kozmetiky ENDOR® nájdete viacero produktov na pleť, ktoré predstavujú zjednodušený spôsob starostlivosti o pokožku. Bez zložitého vrstvenia jednotlivých produktov stačí použiť na deň aj noc jeden krém, sérum a doplniť krém na omladenie očného okolia.

Všetky prípravky ENDOR® prešli dvojitými placebom kontrolovanými klinickými testami preukazujúcimi vyhladenie vrások, zjemnenie štruktúry pleti, zlepšenie jej hydratácie a spevnenie, redukciu nedokonalostí či vyhladenie jaziev i po akné. Žiadny z produktov nebol testovaný na zvieratách a neobsahuje parabény, priemyselné konzervačné látky, umelé farbivá a ďalšie látky, ktoré môžu pleť dráždiť. „Celkom nová technológia, ktorá spája nanočastice zlata s oligomérami kyseliny hyalurónovej, má už pri nízkej koncentrácii veľmi silný účinok pre starnúcu pleť. Samotná nanočastica zlata zostáva v epidermis po dobu 24 hodín, počas ktorých sa postupne odbúrava. Nedostáva sa teda ďalej do krvného riečiska a jej účinky sú maximálne využité len pre cielené omladenie pleti,“ vysvetľuje dematologička MUDr. Simona Felšöová.

endor_bode_familia

Viac na www.medaprex.sk, kde si môžete kozmetiku  ENDOR® aj zakúpiť.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.