Voňavé novinky od Oriflame to povedia za vás!

Oriflame prináša dve nové vône vytvorené pre ňu a pre neho. Sú dokonalým vyjadrením vzájomných pocitov príťažlivosti, vzrušenia a romantiky. Značka Oriflame pri tvorbe svojich produktov spolupracuje so špičkovými vedcami, ktorých zamestnáva vo svojich dvoch centrách na výskum a vývoj z rastlinných kmeňových buniek.

s_oriflame_eclat0120

Výživové doplnky radu Wellness™ by Oriflame tvoria lekári, dietológovia, výživoví špecialisti a ďalší vedeckí a zdravotní pracovníci. Inak tomiu nie je ani pri tvorbe vôní - aj v tomto segmente Oriflame spolupracuje len s najväčšími svetovými menami.

Z parížskej dielne

Kde inde, ako v kolíske vôní, by mohli vzniknúť aj dve novinky od Oriflame, toaletná voda Eclat Amour pre ňu a Eclat Toujours pre neho? Parížske parfumérie dali možnosť vzniku vôní, ktoré sú dokonalým vyjadrením romantickej lásky. Vôní, s ktorými to poviete aj bez toho, aby ste to vôbec nahlas vyslovili. Tvorcami nových vôní sú parfumérka Alexandra Carlin, ktorá tvorila aj pre značky Ferrari, Victoria’s Secret či Salvador Dalí. Študovala na prestížnom Institute of Perfumers, Cosmetics and Aromas vo francúzskom Versailles, tiež Aliénor Massenet, jedna z popredných majsteriek parfumériek, ktorá tvorila vône pre značky Davidoff, Diesel, Estee Lauder, Karl Lagerfeld, Lancôme, Trussardi, Viktor & Rolf a mnohé ďalšie, ale aj Pierre Negrin, ktorý tvoril pre značky Calvin Klein, Ralph Lauren, Tom Ford, Viktor & Rolf a iné. Pri tvorbe nových vôní od Oriflame bolo predsavzatie jasné - vytvoriť dvojicu romantických vôní, ktoré v nás prebudia lásku, vzrušenie, vášeň…

Eclat Amour pre ňu

Pre každú ženu, ktorá ho chce zas a znova vábiť a priťahovať. Pôvabná a dokonale romantická toaletná voda zachytáva lahodné tóny krehkej bielej fialky, bieleho kosatca a cédrového dreva. Vôňa podporí príjemné užívanie si lásky.

Eclat Toujours pre neho

Pre každého muža, ktorý si ju chce zas a znova podmaňovať, získavať a zvádzať. Toaletná voda v sebe skrýva elegantné tóny mäty, kosatca a kože Cuir Corroyé. Ide o druh vysokokvalitnej kože, ktorá je nekonečnou inšpiráciou romantiky v mužskom prevedení.

Myslite už na Valentína!

Od sviatku všetkých zaľúbených nás delí ešte mesiac, čo znamená že myslieť naň už vôbec nie je predčasné. Ak hľadáte voňavý párový darček, dvojica vôní Eclat Amour a Eclat Toujours sú nanajvýš romantickou voľbou. Teraz si ich navyše môžete kúpiť za zvýhodnené uvádzacie ceny. Kúpte si ich tu!

Viac informácií nájdete na www.oriflame.sk.

Zapojte sa do súťaže o nové vône od Oriflame na femme.sk tu!

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.