Čo dokáže kyselina hyalurónová?

Patrí medzi prirodzenú súčasť ľudského organizmu a s obľubou sa využíva v kozmetike aj v lekárstve. Reč bude o kyseline hyalurónovej.

Kyselina hyalurónová patrí medzi látky, ktoré majú najväčšiu schopnosť viazať vodu (až 1000 x viac ako je jej vlastná váha), preto dokáže pokožku výborne „zavodniť“ a udržať ju dlhodobo hydratovanú. Má unikátnu schopnosť prenikať do nej, okamžite obnovuje jej objem a viditeľne ju zjemnňuje. Pokožka tak zostáva hebká, pružná, omladená a krásne vypnutá bez vrások. Dosť dôvodov na to, aby ste do každodennej starostlivosti zaradili prípravky s jej obsahom. Vyskúšajte napríklad koncentrované hydrofilné sérum Hyaluronic Acid serum od českej kozmetickej značky For Life & Madaga, ktoré okrem kyseliny hyalurónovej obsahuje tiež lipogel a panthenol. Sérum používajte na vyčistenú pleť samostatne alebo pod krém, zapracujte ho prstami vtlačením do pokožky. Pre ešte lepšie výsledky používajte Hyaluronic Acid krém s podobným zložením.

hyaluron_flm

Kúpite na www.forlifemadaga.com

1 Komentár

  • Komentár Lea piatok, 27 december 2019 20:07 napísal Lea

    nadherne hydratovat a ovplyvnit elasticitu pokozky ... ja milujem sera s hyaluronovou kyselinou z notina a to najma ten od pierre rené ... pokožka je živá, svieža a hydratovaná

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.