Tip na extra jemnú pokožku pri očiste aj holení

Napísal Simona Klérková 16. august 2019

Stať sa hviezdou pláže znamená mať nohy aj oblasť bikín bez jediného chĺpka. Depilácia a holenie však dokážu poriadne potrápiť. Začervenanie, svrbenie, pálenie, či drobné vyrážky na pokožke po týchto skrášľovacích procedúrach sú nepríjemné a vyzerajú odstrašujúco.

shaving_saforelle

Ak sa tomu chcete vyhnúť, použite pri holení namiesto klasického sprchového gélu či mydla čistiacu penuSaforelle 250 mlMá jemnú penovú štruktúru, takže minimalizuje trenie prípravku o citlivú pokožku. Obsahuje extrakt z lopúcha väčšieho antialergén alantoín, ktoré zmierňujú pocit pálenia a svrbenia, pokožku upokoja a dokonale čistá sa budete cítiť aj bez bolestivého dráždenia senzitívnych partií. Oceníte ju aj pri každodennej očiste po uštipnutí hmyzom, ak trpíte hemoroidmi alebo sú vaše intímne partie vystavené gynekologickým zápalom a podráždeniu z letných radovánok v bazéne. Pre odstránenie podráždenia a nastolenie pocitu maximálnej pohody môžete na podráždené zóny aplikovať aj krém Saforelle 50 ml. Veľmi obľúbenými sú počas leta aj jemný gél Saforelle na každodennú intímnu hygienu a vlhčené obrúsky Saforelle pre expresnú očistu aj na cestách za letnými dobrodružstvami. Aj pre šik Francúzky sú prípravky Saforelle číslom 1 pri výbere prípravkov na  intímnu hygienu. Kúpite ich výlučne v lekárni. Vyskúšajte Saforelle aj vy!  www.saforelle.sk   

3 kroky ku krásnym nohám a podpazušiu

1. krok: Vyhraďte si čas na holenie

Skôr než pristúpite k odstraňovaniu chĺpkov, namočte si nohy do teplej vody aspoň na 10 minút aby zmäkli, potom ich ľahie oholíte. Teplota pri samotnom holení nech je radšej vlažná. Po odstránení chĺpkov, ošetrite nohy kozmetickým prípravkom na to určeným a doprajte pokožke pokoj, najlepšie cez noc.

2. krok: Pozor na tupú žiletku!

Práve podráždené a začervenané miesta na pokožke majú zvyčajne za následok nedostatočne ostré žiletky. Približne po po každom treťom použití nahraďte žiletku novou, ak sa vám bude zdať, že holenie je nedostatočné.

3. krok: Depilujte v smere rastu chĺpkov, zabránite tak ich zarastaniu a svrbivým pupienkom.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.