Novinka: Dezodoranty bez hliníkových solí

Dove 0% je nový rad dezodorantov, ktoré obsahujú len tie dôležité zložky - nič viac, nič menej. Ak hľadáte výrobok bez hliníkových solí, ale nechcete robiť kompromisy v ochrane   a starostlivosti o vašu pokožku, dezodorant Dove 0% je pre vás ten pravý.

Nový rad dezodorantov Dove obsahuje 0% hliníkových solí, 0% alkoholu a 100% starostlivosti a ochrany proti zápachu. Unikátne zloženie s antioxidantmi eliminuje zápach, ktorý vytvárajú baktérie v podpazuší     a zaistí tak až 24 hodinovú ochranu proti zápachu. Príjemná vôňa zaistí zase dlhotrvajúci pocit sviežosti. Vďaka obsahu ¼ hydratačného krému bude o jemnú pokožku podpazušia dokonale postarané.

Každé podpazušie si zaslúži len to najlepšie a Dove zaručí, že o to vaše bude naozaj dobre postarané. Dove oslavuje prirodzenú ženskú krásu a vie, že každá žena je iná a jedinečná, ale mnoho vecí majú všetky spoločné. Všetky sa chceme cítiť dobre vnútorne, a aj navonok. Dove dezodoranty sú tu od toho, aby dodali ženám sebevedomie a istotu, že sa na ne môžu spoľahnúť vo všetkých ohľadoch. A aj taká malá časť tela, akým je podpazušie, si zaslúži tú najlepšiu a najjemnejšiu starostlivosť.

Dezodorant vs. antiperspirant

Antiperspirant sa hodí pre tých, ktorí potrebujú intenzívnejšiu ochranu proti poteniu, alebo pri zvýšenej fyzickej, či psychickej záťaži. Antiperspirant totiž reguluje množstvo potu          v podpazuší. Zároveň taktiež eliminuje zápach, ktorý vytvárajú baktérie v podpazuší. Navyše obsahuje aj vonné látky, vďaka ktorým sa cítite sviežo dlhší čas.

Dezodorant obsahuje prísady obmedzujúce pachy, ktoré vytvárajú baktérie, ktoré sa pri potení množia na pokožke. Obsahuje taktiež vonné látky, pot tak zostáva bez zápachu. Dezodorant ale neredukuje tvorbu potu, je teda vhodný pre menej náročné dni.

Dove 0% je dostupný v týchto variantoch:

Dove dezodorant sprej 150ml – Original, Uhorka & Zelený čaj, Broskyňa & Citrón

Dove guľôčkový dezodorant 50ml – Original, Broskyňa & Citrón

Dove Men+Care dezodorant sprej 150ml – Clean Comfort, Extra Fresh

Nezáväzná odporúčaná maloobchodná cena: Dezodorant sprej 150ml a guľôčkový dezodorant 50ml: 3,59 eur. Exkluzívne v DM drogériách. 

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.