Schwarzkopf Professional pokračuje s príbehom Strong Bonds

Schwarzkopf Professional chápe, že zákazníci kaderníckych salónov sú čoraz  lepšie informovaní o trendoch vo farbení vlasov, a preto prinášajú kaderníkom farebné premeny s mimoriadnym výsledkom. 

Vďaka integrácii Bonding Technologies do všetkých zosvetľovacích a odfarbovacích produktov IGORA môžu teraz kaderníci ľahšie než kedykoľvek predtým dopriať klientom vzhľad, ktorý ich zaujal na sociálnych sieťach, a to bez kompromisov v otázke kvality vlasov.

O inovatívnej Fibre Bond Technology

Zosvetľovanie či farbenie vlasov bez použitia Fibre Bond Technology, prípadne nadmerné používanie vyhrievaných stylingových nástrojov vede k poškodeniu vlasových vláken a lámaniu vlasov. Aby boli vlasy chránené pred poškodením behom zosvetľovania, odfarbovania či farbenia, preniknú aktívne zložky obsadené vo Fibre Bond Technology hlboko do vlasov a vytvoria vrstvu okolo vlasových väzieb. Vďaka tejto “funkcii bodyguarda” prežije väčšina väzieb chemický proces, čím sa zachová sila a pružnosť vlasov. Navyše môžu byť poškodené vlasové väzby znovuobnovené vďaka Schwarzkopf Professional Bonding Technology, ktorú obsahujú doplňujúce ošetrujúce produkty.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.