Pohybom k vytúženej figúre

Ráno po prebudení sa vždy pozeráme do zrkadla a neraz sa zamýšľame nad tým, kde sa vzali tie nadbytočné kilogramy. Premýšľame nad tým, či vôbec môžeme spraviť niečo preto, aby sme sa ich zbavili. Bohužiaľ niekedy ostávame len pri sľuboch a namiesto toho, aby sme na sebe zapracovali, zvykáme si na daný stav.

beauty face1200x800

Všetko je len v hlave

Všetky komplikácie, o ktorých si myslíte, že vás brzdia, sú len vo vašej hlave. Možno vám toto príde ako klišé, ale keď budete mať pevnú vôľu a nebudete myslieť na neúspech, ľahko sa zbavíte tukových vankúšikov v rizikových partiách, a to aj bez toho, aby ste museli navštíviť špecialistov a absolvovali liposukciu. Nezabúdajte, všetko je len vo vašej hlave.

Treba začať hneď

Vytúženú figúru si vypracujete jedine v tom prípade, ak pozmeníte svoje stravovacie návyky a hlavne sa začnete hýbať. Zamyslite sa nad tým, koľko času trávite polihovaním na sedacej súprave. Ak ste unavení po práci, pochopiteľne, potrebujete si oddýchnuť. Netreba sa však vyhovárať na únavu. Je nutné začať hneď. Netreba nič odkladať, pretože vytúženú postavu si nevybudujete hneď. Čaká vás tvrdý tréning a ak to budete neustále odkladať, vytúžený cieľ sa vám začne ešte viac vzďaľovať. Vedeli ste, že ak začnete pracovať na svoje figúre, tukové vankúšiky vymiznú a svaly budú viditeľne pevnejšie? Všimnúť si to budete môcť najmä na prsiach. Zaznamenáte viditeľné zväčšenie prsníkov a povedzme si úprimne, ktorá žena po tom netúži?

Budete šťastnejší

Venujte sa športovým aktivitám. Prečistíte si myseľ, spevníte celé telo a hlavne odbúrate stres. Pri vykonávaní akéhokoľvek športu budete šťastnejší ako kedykoľvek predtým. Nezabúdajte – pohybom k vytúženej figúre. Odložte si šperky do luxusne vyzerajúcej drevenej šperkovnice, dajte si športové oblečenie a choďte sa venovať obľúbenej športovej aktivite.

 

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.