Spevniť postavu si môžete aj hneď teraz

Sťažovať sa na kilogramy, ktoré ste pribrali počas vianočných sviatkov a doteraz sa vám ich nepodarilo zhodiť, už nepripadá do úvahy. Marec je v plnom prúde a my sa už s radosťou vytešujeme, pretože zima odchádza na juh a jar sa nezadržateľne blíži. 

sport woman1200x700

S prichádzajúcou jarou odkladáme zimné oblečenie a vyberáme jarné, čo mnohým ženám nie je po vôli. Prečo? Pretože už nebudú môcť zakrývať nedostatky na svojej postave. Prečo teda nezačnete svoju postavu spevňovať hneď v tomto období? Jar je ideálne obdobie nielen na detoxikáciu organizmu, ale aj na spevnenie postavy.

Choďte na čerstvý vzduch a športujte

S prvými jarnými lúčmi začnete na ulici stretávať cyklistov alebo bežcov/ bežkyne. Ak vám to čas umožní, využite ho na spevňovanie svojej postavy. Nemusíte zrovna holdovať behu a bicyklovaniu. Pokojne si môžete zájsť do prírody na niekoľko hodín. Aj chôdza (napríklad nordic walking) vám spevní postavu a čo je lepšie, nezaťažuje kĺby. Keď vám to zrovna počasie nedovolí, kľudne sa zaveste na bradlá a cvičte. Spevníte si nielen ruky, ale aj brušné svalstvo.

Ste to, čo jete“

Predtým, ako svoju postavu začnete spevňovať, uvedomte si, že ste to, čo jete. Ak sa teda dennodenne napchávate vyprážaným mastným jedlom, nemôžete očakávať, že tukové vankúšiky v oblasti stehien a brucha zmiznú. Upravte si preto jedálniček tak, aby ste prijímali výživné/ prospešné látky, ktoré telo dokáže spracovať a nezaťaží tak tráviaci trakt. Okrem úpravy jedálnička ale nezanedbávajte cvičenie na originálnych eliptických trenažéroch a na cvičenie na iných posilňovacích strojoch. Spevňovať postavu nedokážete bez pohybových aktivít. Nezabúdajte na to.

Keď chcete mať v plavkách ideálne krivky, začnite pracovať na svojej figúre už teraz. Budete mať čas zvyknúť si na zmeny v stravovacích návykov, zintenzívnite pohybové aktivity a najmä – budete sa cítiť príjemnejšie. A to aj bez toho, aby ste si museli ísť kúpiť bieliace pásiky do špecializovaných obchodov!

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.