TONI&GUY GLAMOUR

V zákulisí príprav prehliadok pre hlavných britských dizajnérov sa pravidelne tvoria aj nové horúce trendy v vlasového stylingu. Hitom hairstylistov pre aktuálne trendy účesov je vysoký lesk.


Už desiaty rok je značka TONI&GUY oficiálnym partnerom prestížneho týždňa módy London Fashion Week.  Vyskúšajte kaderníkmi obľúbené sérum pre vysoký lesk vlasov či silne tužiaci lak z radu GLAMOUR. Dodajú dokonalú záverečnú bodku každému účesu. Jar tak privítate s korunou krásy žiariacou zdravým leskom.


Sérum pre vysoký lesk vlasov
Hairstylistami obľúbené pri úprave účesov modeliek v zákulisí módnych prehliadok je najmä Sérum pre vysoký lesk vlasov TONI&GUY. Hitom tohtoročnej sezóny jar/leto je najmä zdravý lesk vlasov, ktorý so sérom zaručene dosiahnete. Pomáha tiež proti krepovateniu a poletovaniu jemných vlasov a to bez zbytočného zaťaženia vlasov. Stačí rozotrieť len 2-3 kvapky v dlaniach a naniesť po fénovaní na suché vlasy do dĺžok ku končekom. Dôležité je vyhnúť sa korienkom. Dodá vlasom vysoký lesk.

Kúpite v sieti DM Drogérií. Nezáväzná odporúčaná spotrebiteľská cena:
11,99 EUR

Foto: Toni&Guy

Hydratačný sprej na vlasy pre lesk a jemnosť
Nezaťažujúci hydratačný sprej pre lesk a jemnosť vlasov tiež oživí váš účes zdravým leskom. Sprej aplikujte na vyfénované vlasy a prečešte. Pre zvýšenie lesku vlasov môžete sprej aplikovať na vlasy v predklone tak, aby ľahko viseli dole, a vyfénovať  len studeným vzduchom.

Kúpite v sieti DM Drogérií. Nezáväzná odporúčaná spotrebiteľská cena: 9,99 EUR


Silne tužiaci lak na vlasy
Ako bodku na záver stylingu trendového účesu použite silne tužiaci lak. Udrží vaše vlasy v požadovanom tvare celý deň bez pocitu zlepených vlasov. Vytvorí na vašich vlasoch anti-statickú ochranu a ochráni vlasy aj proti vlhkosti.  Pre pevnú a spoľahlivú fixáciu účesu s lákavou vôňou, ktorá je príjemným bonusom.

Kúpite v sieti DM Drogérií. Nezáväzná odporúčaná spotrebiteľská cena: 9,99 EUR

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.