Nerobte si vrásky...

Krém sa vyberá nielen podľa veku, ale aj typu pleti, a tiež podľa ročného obdobia. V zime, chlade a vo vetre je treba použiť výživnejší krém s nižším obsahom vody.


Starostlivosť o zrelú pleť
 

40+

Okolo štyridsiateho roku života si pleť vyžaduje zvýšenú pozornosť, pretože veľmi rýchlo stráca pružnosť a začínajú sa tvoriť hlbšie vrásky. Zrelá pleť potrebuje viac výživných látok a dôležitá je ochrana pred vonkajšími vplyvmi. Pre tento typ pleti ponúka kozmetická značka Dermacol hĺbkovo obnovujúcu starostlivosť s platinou PLATINUM ELIXIR. Denný krém špeciálne vyvinutý pre veľmi zrelú pleť s ochranou SPF 15 hydratuje a vyživuje, navracia pleti sviežosť a vitalitu. Špeciálne vyvinutý nočný krém počas noci vyživuje, zvláčňuje, chráni pred vysúšaním a stratou rovnováhy.

Foto: Dermacol


50+

Pre ženy je proces starnutia oveľa komplexnejší ako pre mužov. Mnohé  z nich vnímajú päťdesiatku ako zásadný životný zlom, keď sa všetko mení. Ziaja teraz prichádza s novým kozmetickým radom produktov pre každý typ zrelej pleti 50+. Základ jazmínových produktov značky Ziaja tvorí jazmínové maslo, či jazmínový olej a množstvo ďalších omladzujúcich zložiek ako mikrokolagén, kyselina hyalurónová, esenciálne mastné kyseliny z olív, vápnik, liftingové proteíny, či kokosový, palmový a kanolový olej.

Foto: Ziaja

Darčeková kazeta Ziaja Jazmín pre každý typ zrelej pleti, ktorá obsahuje micelárnu vodu, denný pleťový krém SPF 6 a nočný protivráskový krém, 14,99 € (kazeta).

Kozmetika GOLD ELIXIR poteší omladzujúcou remodelačnou starostlivosťou s kaviárom v dennom aj nočnom kréme a v pleťovej maske každú ženu po päťdesiatke. Vianočný balíček Gold Elixir – Omladzujúca remodelačná starostlivosť s kaviárom, 22,99 eur. 

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.