Ako na dokonale lesklé vlasy počas letných dní

V priebehu leta sú naše vlasy veľmi namáhané - UV lúče aj voľné radikály môžu spôsobiť ich suchosť, lámavosť, únavu a nepoddajnosť. Verte prírode a siahnite po produktoch plných vitamínov a ďalších osožných látok pre zdravo vyživené a dokonale lesklé vlasy.

santorini_0620

Zachovať letný jas a zdravie vašich vlasov 7 dní v týždni vám pomôžu produkty vlasovej kozmetiky BC SUN PROTECT od Schwarzkopf Professional - chránia, čistia a ošetrujú vlasy PRED aj PO slnení. Kombinujú pritom dve zázračné prírodné zložky: prvou je exotický oranžovo-červený Buriti olej, ktorý pochádza z amazonských mokradí a vyniká svojimi zvlhčujúcimi a vyživujúcimi vlastnosťami. Je známy ako najbohatší prírodný zdroj beta-karoténu, tiež je extrémne bohatý na vitamín E (tokoferol) a provitamín A (karotenoid).

Druhou zložkou je extrakt z morských rias, ktorý sa získava z hlbín oceánov a svojimi intenzívnymi hydratačnými a vyživujúcimi účinkami dokáže rýchlo a účinne regenerovať a upokojovať. Morské riasy obsahujú veľké množstvo aktívnych látok: bielkoviny, fytoceramidy, enzýmy, vitamíny C, A a E, skupiny B, antioxidanty a viac než 20 minerálov.

bc_sun20

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.