Spoznajte tajomstvo štíhlych celebrít!

Leto i pracovné plány - to spája české celebrity v túžbe po schudnutí. A mnohé z nich siahli po ketónovej diéte KetoMix. Herečky Mahulena Bočanová, Bára Kodetová-Šporclová, zpěvačka Šárka Rezková-Brabcová, herec Jaroslav Sypal nebo moderátor Roman Mikesh. 

ketomix mahulena bocanova

To je len krátky zoznam tých, ktorí zistili, že KetoMix diéta funguje.

Herečka Mahulena Bočanová je asi najznámejší tvárou, s ktorou si diétu KetoMix spojíte. Pred hereckou sezónou sa rozhodla zatočiť s kilami navyše sa jej to podarilo nečakane rýchlo. Počas mesiaca stratila na hmotnosti 10 kilogramov. "Začala a skončila som s KetoMixem. Keď niečo funguje a navyše chutí, tak to nie je potrebné meniť. Žiadna drina vo fitku, pravidelné jedlo a napriek tomu chudnete? Len tým, že do seba Nepcháte cukry? Chudnutie bolo rýchle a pohodlné. Desať kíl za mesiac, to bolo prekvapenie aj pre mňa ", hovorí Mahulena Bočanová.

Bára Kodetová Šporclová sa rozhodla zmeniť svoju postavu tento rok na jar. Posledným impulzom pre ňu bola cesta k moru, kde sa definitívne rozhodla. A vo svojom odhodlaní vydržala. Za mesiac od začatia diéty schudla 7 kilogramov. Produkty KetoMix dnes strieda s bežnými nízkosacharidovými jedlami, a tento štýl stravovania jej úplne vyhovuje. ,, Nechcela som veriť, že to je tak jednoduché. Veľmi skoro po začatí KetoMix diéty som si uvedomila, že to nie je len o vyradení sacharidov, ale hlavne o psychike a prenastavenie prístupu k jedlu ako takému. Každý začiatok je ťažký, to bol aj ten môj. Prvý zhodené kilá ma presvedčili o tom, že idem správnou cestou a zistila som, že mi stravovanie s KetoMixem vyhovuje. Páči sa mi variabilita jedál a rýchlosť prípravy ", dopĺňa herečka.

Bára Kodetová Šporclová sa rozhodla zmeniť svoju postavu tento rok na jar. Posledným impulzom pre ňu bola cesta k moru, kde sa definitívne rozhodla. A vo svojom odhodlaní vydržala. Mesiac od zahájenia diéty schudla 7 kilogramov. Produkty KetoMix dnes strieda s bežnými nízkosacharidovými jedlami, a tento štýl stravovania jej dokonal vyhovuje.„Nechcela som veriť, že je to také jednoduché. Veľmi skoro po zahájení KetoMix diéty som si uvedomila, že to nie je len o vyradení sacharidov, ale predovšetkým o psychike a nastavení prístupu k jedlu ako takému. Každý začiatok je ťažký,  to bol aj ten môj. Prvé zhodené kilá ma presvedčili o tom, že idem správnou cestou a zistila som, že mi stravovanie s KetoMixom vyhovuje. Páči sa mi variabilita jedál a rýchlosť prípravy“, dopĺňa herečka.

Na jar sa do chudnutia pustil aj herec a pedagóg Jaroslav Sypal. Do diétneho programu KetoMix sa vrhol spoločne so svojou manželkou. Zásady ketónovej diéty už obaja poznali, a tak pre nich neboli žiadnym prekvapením. Po mesiaci KetoMix diéty majú obaja o 8 kilogramov menej. „Čakajú ma pracovné povinnosti a potrebujem byť vo forme. Chudnúť vo dvojici je vždy jednoduchšie, a preto som k chudnutiu prizval aj svoju ženu. KetoMix diéta funguje. Chutí nám, a predovšetkým sú jedlá ihneď pripravené, uviedol. 

Šárka Rezková-Brabcová sa po životných kotrmelcoch rozhodla vrátiť k spievaniu. Práve to bol pre ňu impulz, aby zmenila svoju postavu. KetoMix diétu začala držať v zime a do tejto chvíle schudla neuveriteľných 16 kilogramov. „KetoMix mi pomohol pochopiť ako sa stravovať, a čo je možné v jedálničku zmeniť natrvalo, ani čo by som mala pocit obmedzovania. Jedlo je dôležité, aby sme boli fyzicky aj psychicky v pohode, zbytočne sa netrápiť stresom z hladovania. V tom je KetoMix jednotka“, hovorí o KetoMix diéte Šárka Rezková Brabcová. 

Roman Mikesh sa do KetoMix diéty pustil už po druhý raz. Prvýkrát chudol pred rokom a pol a podarilo sa mu zhodiť 12 kilogramov. „Som chlap a mám rád pivo. Lenže keď som po roku a pol od skončenia diéty stúpil na váhu, zistil som, že zo schudnutých 12-tich kíl mám vďaka svojej láske k pivu o 6 kíl navyše, rozhodol som sa s tým znovu niečo urobiť. S KetoMixom som bol spokojný, tak prečo chudnúť inak“, povedal Roman Mikesh. 

ketomix 0719

Zdroj foto: KetoMix

1 Komentár

  • Komentár iva štvrtok, 18 júl 2019 07:55 napísal iva

    hned by som vyskusala

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.