Ako byť krásna do plaviek

Väčšina žien bohužiaľ nemá to šťastie, aby mohli len tak bez prípravy vkĺznuť do plaviek a vyraziť k vode. Môžete si ale vybrať taký spôsob odstraňovania chĺpkov, ktorý vám najlepšie vyhovuje - len s tým musíte začať včas.

"Trendom posledných rokov je IPL ošetrenie, ktoré je dlhodobé, bezbolestné a rýchle. Nemusíte ho opakovať každých pár dní ako pri používaní klasického holiaceho strojčeka alebo žiletky, nie je nepríjemné ako používanie epilátora a pokožka po ňom nezostáva podráždená. Veľkou výhodou tiež je, že ho môžete vykonávať doma. Po prvých niekoľkých ošetreniach, ktoré sa vykonávajú v kratšom intervale, sa potom môžete tešiť až na osem týždňov bez chĺpkov,"konštatuje Iva Pavlousková, tlačová hovorkyňa Datart.

A pokiaľ nestíhate zájsť na pedikúru, môžete si ju vďaka elektrickému pilníku na chodidlá urobiť sama.

Produktové tipy:

IPL epilátor Philips Lumea Prestige BRI95600

Chĺpky odstraňuje pomocou intenzívneho pulzného svetla (IPL), ktoré sa pôvodne používalo len v kozmetických salónoch, ale po 14 rokoch vývoja a testovania ho Philips priniesol aj do domácností. Počas ošetrenia prechádzate po vybranej oblasti, pričom IPL korienky chĺpkov uspáva, prinúti ich vypadnúť a spomalí ich následný rast. Po úvodných štyroch ošetreniach v dvojtýždňových intervaloch bude vaša pokožka dokonale hladká až 8 týždňov. Výrobok je dodávaný so 4 unikátnymi nástavcami navrhnutými pre danú časť tela (tvár, podpazušie, telo a oblasť bikín) a prispôsobenými svojím tvarom, veľkosťou a filtrom. Senzor SmartSkin vám odporučí vhodné nastavenie podľa odtieňa pokožky, ale môžete si ho upraviť aj manuálne. Lumea funguje s napájacím káblom i bez neho. Cena je 549 €.

IPL Epilátor Braun Silk-expert BD3003 IPL

Aj tento prístroj vás bezbolestne zbaví chĺpkov zo všetkých častí tela na dlhú dobu. Je vybavený inteligentným senzorom SensoAdapt, ktorý priebežne sníma tón pleti (80× za sekundu) a automaticky upravuje intenzitu zábleskov pre maximálnu účinnosť i bezpečnosť. Ponúka 3 praktické režimy: kĺzavý, štandardný, extra jemný. Pri použití na celé telo vám vydrží okolo 12 rokov, pretože zvládne vyrobiť až 250 000 zábleskov. Používa sa s káblom. Cena je 229 €. 

IPL Epilátor Remington Epilátor IPL6250 i-Light Essential

Vlasový folikul chĺpka narušuje intenzívnym pulzným svetlom pomocou kremičitej žiarovky Infinity a odstráni chĺpky z celého tela: nôh, slabín, hrudi, ramien, paží i podpazušia. Funkcia Multi-Flash vysiela viac lúčov naraz, takže je ideálny pre ošetrenie väčších oblastí tela. Na detailné ošetrenie citlivých oblastí je vhodná funkcia Single-Flash s jediným, vysoko presným lúčom. Je vybavený o 50% väčším pulzným okienkom s ochranným UV filtrom, 5 možnosťami nastavenia intenzity a senzorom tónu pleti. Cena je 289,99 €.

Epilátor Braun Silk-épil 7 7-561 Wet&Dry + Bikini Trimmer

Odstraňuje aj najkratšie a najjemnejšie chĺpky dlhé len 0,5 mm. Technológia Close-Grip so 40 pinzetami zaručí mimoriadny výkon a dôkladné odstránenie chĺpkov. Výstupky SoftLift navyše efektívne nadvihujú chĺpky a prístroj môžete použiť nasucho aj namokro. Bol navrhnutý špeciálne pre epiláciu v teplej vode, ktorá uvoľňuje a upokojuje. Môžete si vybrať z dvoch rýchlostí epilácie, zabudované svetlo vám na chĺpky posvieti a vysokofrekvenčný masážny systém pokožku počas epilácie stimuluje a redukuje pocit ťahania - pre maximálne pohodlie pokožky. Balenie obsahuje aj zastrihávací nadstavec, ktorý využijete pre oblasť bikín. Cena je 106,79 €.

Epilátor BaByliss G750E

Použiť ho môžete vo vani alebo v sprche v teplej vode, ktorá uvoľňuje póry aj vlasové folikuly a epilácia je tak šetrnejšia a menej bolestivá. Základom tohto epilátora je 60 kvalitných pinziet, ktoré sú usadené v dvojitej hlave s masážnymi valčekmi, ktoré zmierňujú pocit ťahania počas procesu odstraňovania chĺpkov. Vďaka V-Capture technológii odstraňujú pinzety chĺpky už od dĺžky 0,5 mm. Vyberať môžete z dvoch rýchlostí epilácie. Pre citlivé miesta oceníte aj špeciálny nástavec. Cena je 66,90 €. 

Tvárový epilátor s čistiacou kefkou Braun Face 830 - pre hladkú a žiarivú pleť

Účinne odstráni chĺpky z oblasti čela, obočia, hornej pery, brady a krku, poradí si aj s chĺpkami s dĺžkou len 0,02 mm. Stačí nasadiť čistiacu kefku a behom okamihu môžete svoju pleť zbaviť mejkapu aj ďalších nečistôt. Braun Face je až 6× účinnejší než ručné čistenie. Je tiež vodeodolný, epilovať aj čistiť pleť tak môžete priamo vo vani či sprche. Balenie obsahuje: epilátor na tvár, hlavu s čistiacou kefkou (Normal), zrkadlo s osvetlením, puzdro, kryt, malá čistiaca kefka a batérie. Cena je 60,36 €.

Elektrický pilník na chodidlá a päty ETA Rollo 034890000

Bol špeciálne navrhnutý pre rýchle, pohodlné a bezbolestné odstraňovanie nežiaduco drsnej, stvrdnutej, zrohovatenej, suchej a odumretej kože na nohách i rukách. Oproti klasickému použitiu nožníc a kovových škrabiek je použitie pilníka Rollo jemnejšie, rýchlejšie a bezpečnejšie. Prevádzka na 2 ks batérií AA. Súčasťou balenia je čistiaca kefka a 2 hlavice. Cena je 11,90 €. 

Všetky produkty kúpite v kamenných predajniach Datart alebo na www.datart.sk.

 

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.