Fandime ženám

Napísal Avon, mc 16. február 2018

Na oslavu ženskosti kozmetickej spoločnosti AVON  prišla speváčka Dara Rolins vysmiata, opálená, oddýchnutá. Na príjemnom stretnutí sa s nami podelila o dôvody, prečo prijala ponuku stať sa ambasádorkou kampane a prezradila aj to, ktorými ženami  sa ona inšpiruje.

Kozmetická spoločnosť AVON oslavuje ženskú krásu už viac ako 130 rokov. Kampaň - Fandime ženám - má podporiť osobný rozvoj žien a poukázať na silu ženskej krásy a osobnosti. Spolu s Darou budú podporovať ženy aj ďalšie krásne a inšpiratívne Slovenky – profesionálna make-up artistka Lucia Sládečková „Lucid“, fitnes influencerka Tatiana Žideková a youtuberka Martina Horňáková „Moma“. Tie budú prinášať svojim sledovateľom a fanúšikom na sociálnych sieťach v priebehu roka novinky z dielne spoločnosti AVON a rovnako budú tiež šíriť myšlienku tohtoročnej kampane.

V priebehu roka Dara predstaví vybrané produkty, ktoré budú zastrešené značkou Beauty by Dara, a to naprieč portfóliom spoločnosti AVON - od dekoratívnej kozmetiky, cez telovú starostlivosť, parfum až po Planet Spa.

Odkiaľ tá nádherná farba?
Dara: Bola som na Bali, ktoré je mojou obľúbenou destináciou. Bola som s dcérou a priateľmi. Milujem to tam, cítim sa tam voľne, a slnko ma obdarilo čokoládovou farbou.
Vrátila si sa a už tvrdo zarezávaš, či už spievaním, alebo inými sprievodnými akciami. Teraz si stala aj tvárou Avonu.

Prečo práve spojenie s Avonom?
Dara: My sme už spolupracovali, potom nastala malá pauza, nebol to rozchod. Vrátili sme sa k sebe. Som rada, že ma pozvali na spoluprácu Veľmi sa mi páči, že Avon prichádza aktuálne s novou kampaňou, ktorej súčasťou budú aj známe a inšpiratívne Slovenky. . Má to hlbokú myšlienku, o ženách a ich pocitoch. Cítiť to aj v mojich pesničkách. Som pyšná, že som žena. Mám rada ženy. So srdcom a vášňou ich podporujem, fandím im. A je mi cťou, že ma do tejto kampane Avon pozval.

Keď začneš spievať zaujmeš nielen mužov (svojimi krivkami a vyžarovaním) ale aj ženy....
Dara: Ďakujem, som rada, že ženy ma majú rady a prichádzajú za mnou po koncertoch sa porozprávať. Fandím ženám, ony to cítia, že z mojej strany je to úprimné a nie je to žiadna póza. Ľudia nie sú hlúpi, vedia čítať medzi riadkami. Prijímam veci, ktoré bolia, bývam aj smutná a netajím sa tým, chcem sa so všetkými podeliť o šťastné okamihy, ale aj tie smutné. A to sa ženám páči.

Ktoré ženy ťa inšpirujú?
Dara: Moja sestra, Dominika Cibulková, Zuzka Šebová, ktoré sú ľudsky úspešné....

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.