Spôsob, akým si udržíte štíhlu postavu

Udržať si peknú štíhlu postavu je mnohokrát ťažšie ako sa odnaučiť fajčiť a piť alkohol. Ak hľadáte spôsob, ako si udržať krásnu štíhlu postavu, poradíme vám spôsob, ktorým to docielite.

body w 082017

Nevynechávajte raňajky

Ak si aj na dovolenke doprajete kávu v reštaurácii, rozhodne nezabúdajte ani na zdravé výživné raňajky. Práve tým, že budete vynechávať raňajky, jednoducho nezhodíte požadované kilogramy. Vaše telo vyhladujete a o to viac jedla skonzumujete. Dávajte si na raňajky menšie porcie, ale nevynechávajte ich. Skúste ovocie, zeleninu a vždy predtým, ako začnete jesť, vypite pohár čistej vody.

Bez pohybu to nepôjde

Nemusíte chodiť pravidelne do fitness centra, aby ste si udržali štíhlu postavu. Skúste chodievať pravidelne na prechádzky, oprášte bicykel a spravte si niekoľko kilometrovú túru, poprípade pravidelne behávajte. Jednoducho snažte sa hýbať vždy, keď vám to bude umožnené. Bez aktívneho pohybu si totiž nedokážete udržať štíhlu postavu a stačí len jeden prehrešok a vaše kilá začnú rapídne stúpať. Energiu vám nedodá len tá najlepšia káva, energiu vám dodá najmä pohyb.

Buďte vytrvalí

Ak do svojho jedálnička zahrniete viac ovocia, zeleniny a začnete sa vyhýbať kalorickým vysmážaným jedlám, rozhodne sa vám podarí upraviť si váhu podľa vlastných požiadaviek. Nezabúdajte, že kilogramy nepôjdu hneď dole. Nesmiete to vzdať hneď na začiatku, pretože aj keby budete jesť domáce čerstvé ovocie a zeleninu a vyskúšate recepty na batáty, kilogramy z vás nespadnú hneď. Buďte vytrvalí a uvidíte, že výsledok sa dostaví.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.