Sviatok zamilovaných - Valentínske vône

Dokonalý pár. Zohrané duo. Títo dvaja! Tohoročného Valentína spolu strávia páry, ktoré k sebe cítia skutočnú, hlbokú lásku, ktorá prešla ťažkými skúškami. Sú šampiónmi dôvery, pochopenia a naladenia, preto ich oslavujeme kúzelne zloženými a ideálne spárovanými vôňami parfémového domu Mäurer & Wirtz. 

valentin_s.oliver_2021

Parfémy s.Oliver skvelo fungujú samostatne, ale akonáhle k sebe postavíte ženskú a mužskú variantu, spoločne vytvárajú dokonale zohranú dvojicu.

Zmyselný tanec s.Oliver FOLLOW YOUR SOUL
Nechajte sa viesť jemnými pohybmi svojej intuície, ktoré nasledujú rytmus vášho ducha – to je vôňa s.Oliver Follow Your Soul. Vôňa, ktorá vníma reč našej duše a pritom jej prepožičiava výraz svojou vôňou: odvahu, eleganciu a cit. Vôňa pre ňu i pre neho je synonymom čírej zmyselnosti, podobne ako precítený tanec, ktorý je charakterizovaný interakciou a vášňou, pri ktorom sa umelec necháva viesť hudbou a svojim vnútorným hlasom.

Spoločné komponenty: ružové korenie, cédrové drevo.

val_soliver_121

s.Oliver Follow Your Soul WOMEN Eau de Toilette, 30 ml € 19,95
s.Oliver Follow Your Soul MEN Eau de Toilette, 30 ml € 19,95

Čierna a biela s.Oliver BLACK LABEL
Čierna a biela: protikladné a predsa v dokonalej jednote. Minimalistické a pritom ani trošku nudné. Klasická farebná dvojica stelesňuje čistú eleganciu a vo svojej jednoduchosti dokáže vyjadriť jasnú výpoveď. Takú aká sa znovu nachádza vo vôňach s.Oliver BLACK LABEL, ktoré podtrhávajú štýlovú stránku svojho nositeľa.

Spoločné komponenty: pomaranče, citrusy.

val_soliver_221

s.Oliver BLACK LABEL Women Eau de Toilette, 30 ml € 19,95
s.Oliver BLACK LABEL Men Eau de Toilette, 30 ml € 19,95

Radosť z okamihu s.Oliver #YOURMOMENT
Prežijeme ten okamih. #YOURMOMENT od s.Oliver nečaká na ďalší veľký míľnik, ale oslavuje život sám o sebe – tu a teraz! Koncept vône oslavuje úsmev, ktorý so sebou deň prináša a okamihy, ktoré sú potechou srdca. Malé, ale napriek tomu veľké dary všedného dňa, ktorých by sme si mali byť viac vedomí. Užite si Valentín spolu!

Spoločné komponenty: exotické ovocie.

val_soliver_321

s.Oliver #YOURMOMENT Woman Eau de Toilette, 30 ml € 17,75
s.Oliver #YOURMOMENT Men Eau de Toilette, 30 ml € 17,75

TIP: NA SKOK DO PÁNSKE KÚPEĽNE

Pšššt. Potichučky, po špičkách nás sledujte ... Nenápadne pootvoríme dvere do pánskej kúpeľne plnej pary zo sprchy a rýchlo sa pozrieme, aké tajomstvá schováva. Okrem starostlivosti o pleť v nej 100% nájdeme MVRCK® Dry Paste, bez ktorej sa nikto, kto má štýl, nezaobíde.

valentin_mvrck21

Zmes ílu a oleja z požltu farbiarskeho totiž podporuje drsnú textúru a prináša moderný matný finiš pre svojhlavých, nekonvenčných a nezávislých mužov. Taký je MVRCK® by Mitch® vytvorený expertmi z losangeleskej barber scény.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.