Ako po rokoch vrátiť vzťahu dávno stratenú iskru?

Žijete spolu už dlhé roky a máte pocit, že do vášho vzťahu vstupuje stereotyp? Nevešajte hlavu a snažte sa spraviť maximum pre to, aby ste do vášho vzťahu vrátili dávno stratenú iskru. Poradíme vám, akým spôsobom to dokázať.

happy couple 07 1200x800

Dajte si rande vo dvojici

Vôbec nezáleží, či ste spolu rok alebo dvadsať rokov a ani koľko máte detí, dajte si rande vo dvojici. Už dlho ste takéto nič nepodnikli? Je načase, aby ste to napravili. Uvidíte, že sa budete mať príležitosť porozprávať aj o iných veciach, ako o tom, aký program beží v televízii a či si vaša susedka opäť kúpila nočnú košieľku, alebo nie.

Venujte sa rovnakým aktivitám

Vymyslite si také aktivity, ktoré vás oboch bavia a napĺňajú. Chodievajte spolu do fitness centra, podniknite cyklotúru, omaľujte izby, zahrajte si obľúbenú spoločenskú hru, choďte spoločne vyberať podväzkové pásy alebo spodnú bielizeň. Skúšajte rôzne aktivity, ktoré vás spájajú a ktoré vám obom vyčarujú úsmev na tvári. Uvidíte, budete šťastní a budete sa cítiť ako čerství zaľúbenci.

Vytvorte si určité návyky

Pijete ráno kávu? Večer si radi otvoríte knihu? Vytvorte si určité návyky, ktoré budete obaja dodržiavať. Aj keby máte pred sebou celý deň, budete sa tešiť na spoločne strávené chvíle pri určitej aktivite. Bude to rituál, ktorého sa budete zúčastňovať len vy dvaja. Bude patriť len vám a nikomu inému.

Nech už sa vo vzťahu naskytnú akokoľvek závažné problémy (finančné problémy, vazektómia), buďte si vždy oporou. Váš partner by mal byť pre vás zároveň aj ten najlepší priateľ.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.