Keď to nejde, tak to nejde

Tehotenstvo je tá najkrajšia správa pre oboch partnerov, najmä vtedy, ak sa dlhodobo snažili o počatie bábätka. Niekedy aj napriek snahe sa párom nepodarí splodiť potomka a po dlhodobom snažení sa rozhodnú ísť od seba. Keď to nejde, tak to nejde.

milovanie_pharmatex_17

Erektilná dysfunkcia

Problém s počatím môže spôsobiť napríklad aj erektilná dysfunkcia. Erektilná dysfunkcia je vlastne neschopnosť muža dosiahnuť erekciu. Či chcete, či nie, bez erekcie dieťatko nesplodíte.

Nemusíte sa ale obávať, táto choroba je liečiteľná. Najčastejšou príčinou vzniku erektilnej dysfunkcie je práve duševný podnet, ktorý muža obmedzuje sústrediť sa na pohlavný styk. Táto choroba postihuje mužov nielen po 40. roku života, ale častejšie sa objavuje aj u mladých mužov.

Ak ste spozorovali, že sa váš partner vyhýba sexuálnemu styku, môže sa jednať aj o erektilnú dysfunkciu. Prečítajte si viac informácii o impotencii a uvidíte, že problém sa vám podarí vyriešiť.

Modrá pilulka

S týmto nepríjemným ochorením vám vie pomôcť zázračná pilulka modrej farby, ktorú určite poznáte. Viagru vám odporúčame užiť nalačno hodinu pred sexuálnou aktivitou. Táto modrá tabletka pôsobí priamo na nervové zakončenia v penise. Má za úlohu zvýšiť schopnosť erekcie.

Ak sa váš partner trápi s týmto problémom, rozhodne ho neurážajte a nevysmievajte sa mu. Je to nepríjemnosť, to uznávame, ale ak partnera nepodporíte, váš vzťah to môže ohroziť. Ak sa snažíte o dieťatko, situácia bude nepríjemná, ale na túto nepríjemnosť existuje riešenie. Jedným z nich je aj spomínaná modrá pilulka.

Ak sa vám nedarí splodiť dieťatko, dajte sa vyšetriť. Aj keď vám to bude nepríjemné, musíte sa dať vyšetriť aj vy, aj váš partner, aby sa odhalila príčina a nastavila sa liečba. Jediné, čo môžete pre toto urobiť, je to, že začnete vykonávať športové aktivity, začnete sa zdravšie stravovať a nebudete piť alkohol.

Buďte partnerovi oporou. V týchto chvíľach vás bude potrebovať. Ak si oblečiete dlhé šaty, ktoré vášho partnera vždy vzrušovali a teraz nie, neznamená to, že partnera nepriťahujete. Trápi ho zdravotný problém a ten výrazne zasahuje do vášho sexuálneho života.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.