Kvalitné tienenie ako ochrana pred silnými horúčavami

Letá bývajú v našej zemepisnej šírke extrémne horúce a inak to nebude ani tento rok. Ak sa chcete cítiť príjemne u vás doma aj počas extrémne horúcich letných dní a nocí, pripravte sa na slnečné teplé dni v dostatočnom predstihu. Kúpte si kvalitné tienenie, ktoré vám poslúži ako dokonalá ochrana pred agresívnymi slnečnými lúčmi.

pr 280518

Originálne vertikálne žalúzie

Ak by sme vám mohli odporučiť kvalitnú tieniaciu techniku, tak by sme vám odporučili vertikálne žalúzie. Toto elegantné kvalitné tienenie sa vyrába v rôznom farebnom prevedení, takže sa nemusíte báť, že by vám k vášmu zariadeniu domácnosti neladilo. Do moderných a hlavne minimalisticky zariadených domácnosti vám odporúčame vyberať drevené vertikálne žalúzie. Charakterizuje ho nenáročná údržba, moderný dizajn a nízka cena. Môžete ho používať aj ako náhradu závesov a záclon. Všetky typy vertikálnych žalúzií sa montujú priamo na stenu alebo na strop. Okrem drevených vertikálnych žalúzií vás môže zaujať klasické látkové, ale i šnúrové vertikálne žalúzie.

Rolety na strešné okná 

Ak vlastníte nehnuteľnosť s podkrovím, určite hľadáte kvalitnú tieniacu techniku aj do týchto priestorov. Ideálnou tieniacou technikou podkrovných priestorov sú bezpochyby kvalitné rolety na strešné okná. Tento priestor sa ako prvý ohreje s príchodom prvých teplých dní a ak nechcete, aby bol v týchto priestoroch nedýchateľný vzduch, musíte investovať do kvalitného tienenia, konkrétne do pevných roliet na strešné okná. Uvidíte, že v podkroví bude príjemný a hlavne dýchateľný vzduch.

Schovať sa pred letnými horúčavami je čoraz ťažšie. Ak sa ale netúžite schovávať v pivničných priestoroch, kde býva najchladnejšie, kúpte si ešte pred príchodom letných mesiacov novú, ešte lepšiu tieniacu techniku. Jednoznačne odporúčame moderné vertikálne žalúzie, rolety na strešné okná, ale aj kvalitné a čoraz viac vyhľadávané plissé rolety. Balkónové priestory zase ochránite kvalitnými markízami. Vychutnajte si osviežujúci nápoj na koberci pri vašej liatinovej krbovej vložke aj cez letné mesiace. Kúpte si kvalitnú tieniacu techniku a uvidíte, že leta sa už nikdy viac nebudete musieť báť.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.