Vytlačiť túto stránku

Skrášlite si rodinný dom dreveným obkladom a drevenou podlahou

Napísal KČ 30. január 2019

Drevo patrilo a aj v súčasnosti patrí k najobľúbenejším materiálom pri rekonštrukcii, resp. stavbe rodinných domov. Je to nadčasový dizajnový prvok, ktorý dodá domovu príjemnú vôňu, teplo a nadčasovosť. A práve jeho obľúbenosť teší firmy, ktoré vyrábajú a predávajú kvalitné drevené obklady a drevené podlahy.

zrubovy profil

Zrubový profil

Viaceré moderné stavby „hrejú“ z vonkajšej strany práve drevené obklady. Týmto dreveným obkladom hovoríme aj zrubové obklady, a to vďaka svojmu oblému tvaru, ktorý pripomína zrub. Zrubový profil je vyrábaný z kvalitného odolného a hlavne zdravého dreva, ktoré je dôkladne ošetrené, aby odolávalo akýmkoľvek plesniam. Má vynikajúcu životnosť a to je jeho najväčším plusom. Dokáže odolávať aj zlým poveternostným podmienkam.

Ak chcete skrášliť nudnú fasádu vášho rodinného domu, poprípade uvažujete o postavení nového záhradného domčeka, uprednostnite trváci zrubový profil, čiže moderný zrubový obklad. Zrubový obklad je exteriérový obklad vyrobený z kvalitného slovenského dreva ošetreného proti červotočom.
Ak chcete zmodernizovať váš rodinný dom drevenými obkladmi aj v interiéri, hľadajte tatranské profily. Sú to interiérové obklady vyrobené z kvalitného slovenského dreva. Kvalitné spracovanie a primerané ceny nájdete v malých slovenských pílach, ktoré sa rozhodli vyrábať kvalitné zrubové obklady, tatranské obklady stien, ale aj dlážkovicu.

dlazkovica

Dlážkovica

Priniesť prírodné materiály do svojho príbytku môžete nielen v podobe drevených obkladov stien a stropov, ale aj v podobe drevenej podlahy, čiže krásnej dlážkovice. Kvalitne opracované drevené dosky tvoria spolu nádherný nadčasový celok, ktorý zaručene zmodernizuje interiérový priestor vášho rodinného domu. Drevená podlaha je to najkvalitnejšie, čo si môžete priniesť do vášho interiéru. Je moderná, trváca, voňavá a navyše ani po pár rokoch nevyjde z módy. Drevo je obľúbeným stavebným prvkom už roky a bude aj v budúcnosti.

Zdroj foto: Orava Drevo