Bea Åkerlund vytvorila Ikea kolekciu pre milovníkov módy!

Je možné spojiť škandinávsky minimalizmus s hollywoodskou rebéliou? Odpoveď prináša neprehliadnuteľná IKEA kolekcia OMEDELBAR, navrhnutá v spolupráci so slávnou módnou štylistkou a kostymérkou Hollywoodu, Beou Åkerlund!

ikea bea akerlund

Hravá, divoká a expresívna - taká bude kolekcia OMEDELBAR, ktorá má oslavovať najmä individualitu každého z nás. Kolekcia prichádza s jasným odkazom „Spochybňujte konvencie a zameriavajte sa na detaily!“.

Prečo sa IKEA rozhodla spolupracovať práve so známou módnou štylistkou? Odpoveď je jednoduchá. Domov je miesto, kde môžete vyjadriť svoju vášeň a ukázať to, kým naozaj ste. Tak, ako sú módne doplnky dôležité pri zostavovaní módneho outfitu, tak aj bytové dekorácie môžu výrazne ovplyvniť konečný vzhľad vášho interiéru.

IKEA chcela preskúmať to, ako dve desaťročia práce v zákulisí Hollywoodu s hviezdami ako Madonna, Beyoncé a Lady Gaga môžu človeka inšpirovať a prispieť tak k tvorbe výnimočnej kolekcie. „Dostať šancu vytvárať kolekciu spolu s IKEA a schopnosť zdieľať moju víziu so svetom je pre mňa niečo ako splnený sen. Som stvorenie, ktoré priťahuje veci “high & low“, takže fakt, že môžem vytvárať výrobky, ktoré sú prístupné pre všetkých, je úžasné,” uviedla Bea.

„Bea je dôkazom toho, že tvrdá práca a pozitívny postoj k životu vás môžu posunúť kdekoľvek budete chcieť. Obliekanie, či už vás alebo vášho domova, by malo byť zábavou. Kolekcia ponúka pohľad do Beinho sveta a verte mi, je to veľmi vzrušujúce miesto,“ hovorí Karin Gustavsson, kreatívna líderka IKEA.

 Bea Åkerlund je kostýmová návrhárka a štylistka pracujúca vo filmovom, módnom a hudobnom priemysle v Los Angeles. Jej módne návrhy sa stali súčasťou šatníkov mnohých Hollywoodskych hviezd.

Limitovaná kolekcia OMEDELBAR príde do obchodných domov IKEA na jar 2018.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.