Nechajte váš interiér rozkvitnúť

Jar je v plnom prúde a vonku pomaly všetko rozkvitá. Pozvite preto trochu jari aj do svojho domova, ktorý môžete zaplniť rezanými, ale aj črepníkovými kvetmi. Tie interiér krásne zútulnia a vytvoria pocit harmónie a jarnej pohody.

Navyše, ak čerstvé kvety dostanete od niekoho blízkeho, určite si ich veľmi radi vystavíte v krásnej váze na dobre viditeľnom miesteKvety sú síce najkrajšie vo voľnej prírode, ale skvele vyzerajú aj v interiéri. Či už si kyticu prinesiete z kvetinárstva alebo si ju romanticky natrháte niekde na lúke, v oboch prípadoch sa skvele hodí do sklenenej vázy. Tie sú nielen nadčasové, ale zároveň dajú vyniknúť kráse a jedinečnosti každej kvetiny. A ak doma práve nemáte čerstvé kvety, rovnako dobre ju využijete aj ako štýlový bytový doplnok. 

Váš byt však neozdobia len živé kvety. Čo tak siahnuť, napríklad, po sušených, ktoré vám vydržia omnoho dlhšie? Skvele vyzerajú v drevených vázach, ktoré vášmu domovu dodajú nefalšovaný šmrnc prírodných prvkov. Veľmi vďačným doplnkom sú však aj sviečky, ktoré v interiéri dokážu navodiť príjemnú a pohodovú atmosféru. A aby ste zamedzili riziku požiaru, je dobré ich umiestniť do sklenených svietnikov.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.