Letné interiérové tipy

Nechajte sa inšpirovať doplnkami do kuchyne a do spálne. Ružová v interiéroch pôsobí veľmi príjemne a dopomáha k pocitu psychického pohodlia. Ak patríte k tým, ktorým sa už podarilo orientálne krajiny navštíviť pre vás sú tipy spálňe ako z 1000 a 1 noci.

Vašej domácnosti chýba ružová!

Obľúbená farba žien vznikla zmiešaním červenej a bielej. Pre niekoho predstavuje nežnosť a romantiku, pre iných návrat do detských čias strávených v dievčenskej izbe. Ružová má mnoho podôb – od staroružovej cez lososovú, svetloružovú až po cukríkovú, ktorá bez pochýb pritiahne aj váš pohľad. V interiéroch pôsobí veľmi príjemne a dopomáha k pocitu psychického pohodlia, tak prečo neulahodiť svojej mysli prostredníctvom decentných dekorácií a doplnkov do domácnosti? V súčasnosti sa objavuje nielen na stenách detských izieb, ale stáva sa obľúbenou i v kuchyni, kúpeľni, či obývačke, takže sa nemusíte báť, že urobíte krok vedľa. Či už preferujete pastelový odtieň na váze alebo fuksiový rámik na fotografie, vďaka ružovej doprajete celkom určite balans sebe i svojmu domovu.

 Ďalšie tipy na nájdete aj na www.kik-textilien.sk

Spálňa ako z 1000 a 1 noci

Určite si spomínate na príbehy o princeznej Šeherezáde, ktorá každú noc čítala rozprávky krutému kráľovi Šahrjiárovi, aby zachránila svoj holý život. Tieto rozprávky vám čítavala po večeroch vaša mama a vy ste si predstavovali, ako to mohlo v arabskom svete vyzerať. Aj tieto poučné rozprávky nás všetkých zaviali do ďalekého orientu, o ktorom sme potom snívali celučičkú noc. Našťastie, prvky tohto vzdialeného sveta sa preniesli i do moderného umenia, a tak dnes nemáme problém zadovážiť si domov pár kúskov v tomto štýle. Ak patríte k tým, ktorým sa už podarilo orientálne krajiny navštíviť, zútulnite si spálňu suvenírmi, ktoré ste si priniesli. Ak ste doposiaľ šťastie vycestovať za touto kultúrou nemali, nezúfajte. Jednoducho siahnite po dekoráciách, vďaka ktorým sa vo vašej spálni budete cítiť ako Šeherezáda aj vy! 

Ďalšie tipy na nájdete aj na www.kik-textilien.sk 

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.