Pripravený na budúcnosť

Myslíte si, že vykurovanie je mužská záležitosť? Omyl! Nielenže ho vďaka vyspelej technológii môžete mať neustále pod kontrolou, ale aj samotný kotol môže vo vašej domácnosti zažiariť ako luxusný dizajnový kúsok zariadenia. 

Neveríte? Pozrite sa na nový model kondenzačného kotla Buderus z radu Titanum – Logamax plus GB192iT. Vďaka úsporným komponentom a modulačnej technológii dosahuje najvyššiu energetickú účinnosť a výrazne pri tom šetrí náklady na vykurovanie a prípravu teplej vody. Výkon kotla je regulovateľný v rozsahu až 1:10, takže umožňuje maximálne efektívnu prevádzku v každom ročnom období.

buderus 2 0817

Konštrukčne je kotol pripravený na kombináciu s obnoviteľnými zdrojmi akými je napríklad slnečná energia alebo biomasa, vďaka čomu môžete znížiť náklady na energie na minimum. Logamax plus GB192iT je skonštruovaný rýchlou montážnou technikou "klick". Všetky konštrukčné diely sú ľahko prístupné pre rýchlu a cenovo nenáročnú údržbu. S intuitívnym dotykovým displejom je jeho ovládanie mimoriadne jednoduché. S využitím aplikácie Buderus EasyControl ho môžete nastaviť a kontrolovať aj s pomocou vášho mobilného zariadenia. www.buderus-buducnost.sk

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.