Hrubá stavba – jednoducho a pohodlne!

Ak plánujete stavbu nového domu alebo máte pred sebou rekonštrukciu, veľkou výhodou je, ak všetky stavebné materiály nájdete „pod jednou strechou“ a budú od jedného dodávateľa.

S výberom vhodných materiálov, ktoré sú potrebné na vybudovanie hrubej stavby, sa poraďte s odborníkmi. Ak takéto stavebné prvky nájdete na „jednom mieste“, ušetríte si tým nielen čas a nervy s ich zháňaním, ale nepochybne aj financie. Jeden spoločný dodávateľ vám totiž môže poskytnúť lepšie finančné podmienky. A naviac máte istotu, že všetky komponenty budú kompatibilné a vy sa tak vyhnete možnému nesúladu stavebných prvkov.

Takýmto dodávateľom je napríklad spoločnosť Leier, ktorá poskytuje široký sortiment kvalitných stavebných materiálov pre kompletnú hrubú stavbu – od pivnice, studne, cez tehly, stropné systémy, komíny až po strešnú krytinu. V ponuke sú taktiež aj exteriérové prvky, s ktorými si môžete neskôr dotvoriť okolie domu a záhradu, ako sú dlažby, ploty, ale aj protihlukové steny. Unikátnym je napríklad stavebný systém Durisol, ktorý je ideálny pre stavbu nízkoenergetických budov. Základnou surovinou tohto stavebného materiálu je prirodzene obnoviteľný zdroj – drevná štiepka (tvorí až 90% objemu), do ktorej sa pridáva cement, voda a ďalšie mineralizačné komponenty. Výhodou stavby z neho je najmä rýchlosť výstavby, za 1 deň je možné postaviť až jedno podlažie domu. Durisolové tvarovky sa ukladajú na seba nasucho, pričom výplňový betón ich previaže a zároveň zabezpečí statiku celej konštrukcie. Systém Durisol ponúka všetky stavebno-fyzikálne výhody, ktoré sú zjednotené v kombinácii dreva s betónom. Je odolný voči požiaru, poveternostným vplyvom a je mrazuvzdorný. Tak ho možno skladovať na stavenisku v každom počasí, teda aj v zime.

Spoločnosť Leier okrem širokej ponuky stavebných materiálov, poskytuje zákazníkom aj odborné poradenstvo a možnosť zabezpečenia realizácie stavby prostredníctvom rokmi overených partnerov.

Viac na www.leier.sk

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.