Ako šikovne zariadiť detskú izbu?

Napísal TS ASKO-NÁBYTOK 30. máj 2019

Zariadiť detskú izbu tak, aby bola praktická a funkčná, to rozhodne nie je jednoduchá úloha. Deti nám doslova rastú pred očami a ak im nechceme každých pár rokov zariaďovať izbu nanovo, ma by sme zvoliť variabilný nábytok, ktorý možno dopĺňať a obmieňať podľa ich veku a potrieb.

U menších detí, obzvlášť u predškolákov, by sme mali myslieť na to, že potrebujú veľký priestor na hranie. Naopak, čím sú deti staršie, tým viac miesta zaberajú ich veci. Ideálnou voľbou do detských izieb sú preto variabilné programy nábytku, ktoré ponúkajú množstvo rôznych skríň, komôd a ďalšieho nábytku. Tie možno prispôsobovať aktuálnym potrebám dieťaťa. A ak izbu navyše premaľujete a pridáte aj nejaké doplnky, potom s vašimi deťmi doslova "porastie".

Systém nábytku Mega je univerzálny, preto sa dokonale hodí aj do detských izieb. Vďaka celej rade jeho kombinovateľných dielov môžete deťom vytvoriť príjemné prostredie už od útleho veku. Navyše, dekor duba sonoma v izbe dotvára príjemnú atmosféru.

Systém Mega sa skvele hodí aj do študentskej izby. S rastúcim vekom pribúdajú aj nároky na funkčnosť, preto si izba študenta vyžaduje viac úložného priestoru. Môžete pozmeniť farby a pridať vhodné doplnky a z detskej izby je razom miestnosť vhodná pre dospievajúceho.

Variabilný program Planet vyniká svojim moderným dizajnom, ktorý kombinuje dekor svetlého dubu s bielou a modrou farbou. Vďaka širokej ponuke nábytku Planet je systém vhodný nielen pre detské, ale aj študentské izby. Výhodou je aj praktické členenie jeho úložných priestorov a vnútorné osvetlenie.

 

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.