Harmonický domov bez nadmerného hluku

Rodiny túžia po krásnom prostredí na bývanie a práve preto hľadajú pozemky a nehnuteľnosti vo vzdialenejších lokalitách mimo rušných centier miest. Túžia po harmonickom domove v lone prírody a bez smogu, ktorého je v mestách viac než dosť.

rekonstrukcia byt 20172

Niekedy sa náš sen o krásnom zdravom bývaní zrúti ako domček z karát. Síce si vyberieme nehnuteľnosť (dom/ byt) v odľahlejších lokalitách, nadmerný hluk nám náš život dokáže výrazne skomplikovať. O to viac, ak hluk prichádza od susedov.

Od spodných susedov

Ak vám vaši spodní susedia v paneláku nedovolia spávať, skúste sa poinformovať o najúčinnejšej zvukovej izolácii pod plávajúcu podlahu. Práve účinná zvuková izolácia pod plávajúcu podlahu vás ochráni pred nadmerným hlukom od spodných susedov. Vyberajte si kvalitnú izoláciu od európskych výrobcov.

Ak situáciu neviete vyriešiť s domovníkom a zhodou okolností plánujete aj výmenu starej plávajúcej podlahy, práve takéto riešenie je pre vás najvýhodnejšie.

Susedia vedľa

Ak vás rušia susedia odvedľa a ani dohovorenie vám nepomohlo, skúste odhlučnenie steny v panelovom dome. Toto odhlučnenie vás finančne nezruinuje a váš komfort v žiadnom prípade výrazne neovplyvní. Môžete ju dodatočne zrealizovať, nielen pri prerábaní danej nehnuteľnosti.

Ak vám odhlučnenie steny nestačí, môžete si dať odhlučniť podlahu alebo aj strop.

Povedzte NIE nadmernému hluku a izolujte si váš nový domov. Už žiadna hlasná hudba a televízor. Váš domov nebude ohrozovať žiaden nadmerný hluk.

Vyberte si dobrú izoláciu. Záleží aj od toho, aký materiál a akú spoločnosť si na realizáciu vyberiete.

Ak ste si kúpili, resp. bývate v starom paneláku, určite počujete každý rodinný dialóg vašich susedov. Už nikdy viac nechcete byť rušený? Ak áno, obráťte sa na poctivú slovenskú firmu. Ročné vyúčtovanie nájomného izolácia žiadnym spôsobom negatívne neovplyvní. Vy sa však budete cítiť dobre a už vás nebude rušiť žiaden váš sused.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.