Zmodernizujte si vaše bývanie slovenským tatranským profilom

Krásne drevené obklady v súčasnosti nenájdete len na horských chatách v našich veľhorách. Čoraz častejšie ich nájdete v interiéroch slovenských domácností. Ak hľadáte spôsob, ako váš domov trošku oživiť ...

... a zároveň prepojiť s prírodou a dať interiéru moderný vzhľad, jednoznačne vám odporúčame drevené obklady, konkrétne tatranské profily.

Tatranský profil z Oravy

Tento typ drevených obkladov môžete použiť nielen v interiéri, ale i v exteriéri. Drevo patrí k trvácim a najmä ekologickým stavebným materiálov, preto sa nemôžeme čudovať, že rastie počet zrubových domov. Ak bývate na byte, tatranským profilom si môžete obložiť strop v kuchyni a v obývačke, ale i stenu za obývacou stenou. Nadčasový prvok, ktorý z každej vašej miestnosti spraví hotový raj! Presvedčte sa o kvalite tatranského profilu a kúpte si ho od firmy Orava Drevo s.r.o. Tatranský profil z Oravy je najkvalitnejší.

Kvalitné terasové dosky

Ak bývate na dome a za domčekom máte krásnu terasu, o ktorej viete, že potrebuje menšiu rekonštrukciu, aby opäť vyzerala dobre, odporúčame vám dlažbu nahradiť terasovými doskami z vysokokvalitného dreva. Tieto terasové dosky majú na oboch stranách protišmykové drážky. Odolajú akýmkoľvek nástrahám počasia a skrášlia vaše terasové priestory oveľa viac ako kamenná dlažba. K týmto terasovým doskám dostanete aj špeciálne na mieru vyrobené hranolčeky, ktoré budú slúžiť ako podklad. Terasové dosky pomocou skrutiek pripevníte na spomínané hranolčeky. Nemusíte sa báť, ich inštaláciu zvládnete bez akejkoľvek pomoci.

Dobíjajte energiu na terase

Zmodernizujte si vaše bývanie kvalitným slovenským tatranským profilom. Drevené obklady priestor zjemňujú. Prepojte vaše bývanie s prírodou a ak vám v letných mesiacoch bude na terase prekážať priame slnko, kúpte si nové slnečné plachty.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.