Horúce interiérové trendy pre rok 2018

Mať ideálne vystavaný interiér je snom každého, kto sa chce doma cítiť dobre. Prosto, ako doma. Vďaka týmto trendom bude váš domov nie len príjemný, ale aj IN.

byvanie interier 1117

Farby

Variácie teplých a zemitých farieb, to je to, čo budúci rok „poletí“. Tmavožltá, svetlohnedé tóny, terakotová či tmavo-hrdzavá môžu byť k videniu na stenách rovnako ako na nábytku či dekoráciách a ani nové záclony sa im nemusia vyhýbať. Populárnymi, tzv. akcentovými farbami by mali byť smaragdovo-zelená či black forrest. Skvelou voľbou je namiešať interiér vo farbách broskyňovej, terakotovej, ružovej a zelenej.

Kuchyne

V kuchyniach je naďalej preferovaným materiálom mramor, ale všetko beží už v trochu diskrétnejšej rovine ako sme boli zvyknutí. Hitom by mohol byť mramor v zelenom a hnedom prevedení. Preč sú časy mramorových topov s hrúbkou 4 alebo 6cm. Mramorová pracovná doska by mala byť čo najtenšia, zakončená profilom tzv. žraločieho nosa. Medzi dizajnérmi je čoraz viac v obľube čierne prevedenie kuchyne (kov, maľované drevo, kameň), ponúkajúce sofistikovaný vzhľad najmä v spojení s rastlinnými dekoráciami.

Obývačky

Tapety v obývacích priestoroch sú späť a medzi kľúčové trendy možno zaradiť aj geometrické tvary (zrovna práve na tapetách). Nejde ale o nič výrazné, čo by vizuálne veľmi zaťažovalo priestor. Moderné tapety s geometrickými vzormi pomáhajú tvoriť mäkšie pozadie aj vďaka organickému štýlu, ktorý je absolútne in. K tomu jemne pôsobiace závesy a výsledok bude dokonalý.

Kúpeľne

Proces pohybu smerom k farebnosti v kúpeľni pokračuje nie len prostredníctvom dlaždíc, ale aj umývadiel a toaliet. K videniu môžu byť jemná slivková, prašná modrá, béžová, tmavozelená či hnedá. Práve to sú farby, ktoré umožnia namiešať náladový výraz bez klasickej bielej. V prípade, že veľmi neriešite rozpočet, môžete si nechať nainštalovať vaňu z hnedého alebo čierneho kameňa.

1 Komentár

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.