Super nápady, vďaka ktorým oživíte aj svoju obývačku

Miestnosť, v ktorej večer po ťažkom dni relaxujeme pri televízore a miestnosť, v ktorej prijímame návštevy, si zaslúži čo najviac pozornosti a práve preto vám prinášame zopár super nápadov, ktoré vám pomôžu oživiť tento priestor.

tips appartment17

Kúpte si nové kreslo

Nová sedacia súprava by vás vyšla drahšie, ale nové kreslo, kvôli nemu nebudete musieť siahnuť tak hlboko do peňaženky. Nové húpacie kreslo si dajte do tesnej blízkosti stojacej lampy, aby pre prípad, že si budete chcieť večer čítať, ste aj čosi videli. Vytvoríte si tak vlastný kútik, v ktorom sa bude len relaxovať. Na nové kreslo si dajte teplú deku, ktorú v prípade, že vám bude chladno, pri čítaní využijete.

Ak už nejaké máte, ale vadí vám zapadajúce slnko, stiahnite si vaše moderné rolety a ponorte sa do knihy.

Vymeňte záclony

Ak vaše okná zdobia ešte staré klasické komunistické záclony, ktoré vám darovali ešte vaši rodičia, verte, že takú kvalitu už nekúpite. Má to však aj jednu výhodu, a to budete si môcť vybrať z rôznych typov, dĺžok a farieb. Záclony sa predávajú na každom rohu a ak zrovna máte cestu okolo takéhoto obchodu, skúste si nejaké obzrieť. Pozor ale, nakupujte ich len vtedy, keď budete vedieť rozmery.

Pretrieďte sošky, vázy a sklenené poháre vo vitrínach

Ak sa aj vaša obývacia stena prehýba pod množstvom nie už príliš moderných sošiek, vázičiek a iných dekoračných vecí, mali by ste ju čím skôr vyprázdniť a nakúpiť menšie množstvo moderných doplnkov. Niekedy je menej viac a v tomto prípade to rozhodne platí. Nielenže budete mať toho menej na utieranie, vaša obývačka bude vyzerať sviežejšie. Skvelou obmenou bude aj výmena interiérových dverí. Pozor, vyberajte len kvalitnú značku interiérových dverí.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.